محل تبلیغات شما
ایمن گستر نوین

ایمن گستر نوین ارائه شیوه های مختلف قفل گذاری محصولات آموزشی جهت جلوگیری از کپی محتوای آموزشی و نرم افزار.
انواع قفل نرم افزاری و سخت افزاری ، قفل فعالسازی تک کاربره ، قفل ضدرایت سخت افزاری ، قفل دانگل و .

قفل فعالسازی یکی از ایمن ترین شیوه های قفل گذاری جهت ارائه محصول و نرم افزار های آموزشی بر روی سی دی ، فروش بصورت آنلاین و یا تحویل بر روی فلش مموری میباشد.
شما می توانید ایمیج محصول را بصورت دانلودی به فروش برسانید ، بر روی فلش مموری کپی کنید و یا بر روی دی وی دی رایت کنید.

کاربر پس از خرید محصول جهت فعالسازی و باز کردن آن بر روی رایانه شخصی خود نیاز به یک شماره سریال دارد که شما در اختیارش قرار می دهید و یا از قبل بر روی جعبه محصول چسبانده اید.

در این مرحله سیستم مشتری اگر به اینترنت متصل باشد کاربر فقط شماره سریال را وارد می نماید. اگر به اینترنت متصل نبود می تواند از طریق ارسال شماره سریال به سامانه پیامک و یا از طریق تماس با تلفن گویای 24 ساعته اقدام به فعالسازی نماید. امکان نصب وب سرویس جهت فعالسازی از طریق وب سایت شما نیز مقدور است که می تواند با بالا بردن بازدید سایتتان نیز کمک کند.

این قفل هوشمند مجهز به کدهای آنتی اسکرین کپچر و آنتی دیباگ می باشد.

قفل ضدرایت این قفل با استفاده از جلوگیری از رایت و کپی محصول از فروش غیر قانونی آن توسط افراد جلوگیری می نماید.


قفل دانگل  این سیستم قفل گذاری جهت ارائه محصول بر روی فلش مموری طراحی شده است. کاربران فقط از روی فلش مموری اورجینال می توانند محصول را اجرا نمایند. فلش مموری ها همان فلش مموری های عادی بوده و توسط خود شما انتخاب و خریداری می شوند.چاپ سی دی:

از دیگر خدمات ایمن گستر نوین ارائه خدمات چاپ و رایت سی دی در تعداد محدود و عمده می باشد. استفاده از به روز ترین دستگاه های تکثیر سی دی و دی دی دی. حداقل زمان تحویل کیفیت بالاارائه خدمات قفل گذاری روی سی دی و دی وی دی های آموزشی

09355065498 قفل تلفنی قفلگذاری اینترنتی قفلگذاری ... - cd-dvd-lock.ir‏

تخصصی ترین قفل گذاری09355065498 (تضمینی100%)

قفل ,دی ,روی ,محصول ,های ,مموری ,بر روی ,فلش مموری ,سی دی ,و یا ,روی فلش

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
وب برندینگ | سایبر برندینگ فانیها Christine's style عمارت دل diehumtinghigh stapcefollland باشگاه کاراته سورنا دخترم نرگس مدیریت شهری در شهرستان رشت روستای شیره جین - نگین آذربایجان شرقی